ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ 2023-2024 / Α' ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
8-9

2η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΧΙΟΣ
18-10

3η Αγωνιστική
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
8-13

4η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
16-6

5η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
22/10/2023

6η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΧΑΝΙΑ
29/10/2023 

7η Αγωνιστική
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗ
04/11/2023

8η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
08/11/2023

9η Αγωνιστική
ΧΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
11/11/2023

10η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
15/11/2023

11η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
18/11/2023

12η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
25/11/2023

13η Αγωνιστική
ΧΑΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
19/11/2023

14η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
02/12/2023

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 / Β' ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
6-14

2η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
11-8

3η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
7-15

4η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
16-10

5η Αγωνιστική
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
10-14

6η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
20-6

7η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
13-9

8η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
16-8

9η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
11-10

10η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
16-10

11η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
18-18

12η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
15-7

13η Αγωνιστική
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
12-17

14η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
14-14

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 / Β' ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
17 -12

2η Αγωνιστική
14/10, 19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
16-7

3η Αγωνιστική
16/10, 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23-8

4η Αγωνιστική
23/10, 17:00
ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
6-9

5η Αγωνιστική
6/11, 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11-8

6η Αγωνιστική
13/11, 15:00
ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
11-16

7η Αγωνιστική
20/11, 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
9-6

8η Αγωνιστική
27/11, 17:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
7-17

9η Αγωνιστική
11/12, 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
7-8

10η Αγωνιστική
18/12, 15:00
 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
9-16

11η Αγωνιστική
8/1/2022, 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕΚ
9-7

12η Αγωνιστική
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
9-9

13η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΟΚ 
14-8

14η Αγωνιστική
 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
7-12

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021

PLAY OFF

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
21/4/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΟΚ
13-6

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
23/4/2021
ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
6-18

PLAY OFF Β’ ΦΑΣΗ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5/5/2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
12-11

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
7/5/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10-15

PLAY OFF Γ’ ΦΑΣΗ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11/5/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8-6

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13/5/2021
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
13-15 (11-11 κ.α.)

Α’ ΓΥΡΟΣ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10/10/2020
ΝΟ ΧΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

4-18

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14/10/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ

13-7

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17/10/2020
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

14-8

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
24/10/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕΚ

11-7

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
31/10/2020
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

10-6

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3/3/2020
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

8-15

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
27/3/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

13-8

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
31/3/2020
ΥΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

2-19

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3/4/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

14-9

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
7/4/2021
ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

6-16

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10/4/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

11-5

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14/4/2021
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

5-12

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17/4/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

20-8

Β’ ΓΥΡΟΣ / ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
19/12/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΟ ΧΙΟΥ

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
9/1/2021
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16/1/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13/3/2021
ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17/3/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20/3/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
24/3/2021
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
31/3/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΥΔΡΑΙΚΟΣ

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
7/4/2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10/4/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΟΚ

24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17/4/2021
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5/5/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
8/5/2021
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α1 Υδατοσφαίρισης Ανδρών 2020-21 θα το δείτε εδώ: ΚΟΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop