ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 / Β' ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
8/10, 15:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
6-14

2η Αγωνιστική
19/10, 21:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΟΚ DOMUS ERGO

3η Αγωνιστική
22/10, 18:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

4η Αγωνιστική
29/10, 19:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

5η Αγωνιστική
2/11, 21:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

6η Αγωνιστική
5/11, 19:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική
12/11, 16:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

8η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΠΑΟΚ DOMUS ERGO – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

10η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

11η Αγωνιστική

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

12η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

14η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

1η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
17 -12

2η Αγωνιστική
14/10, 19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
16-7

3η Αγωνιστική
16/10, 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23-8

4η Αγωνιστική
23/10, 17:00
ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
6-9

5η Αγωνιστική
6/11, 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11-8

6η Αγωνιστική
13/11, 15:00
ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
11-16

7η Αγωνιστική
20/11, 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
9-6

8η Αγωνιστική
27/11, 17:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
7-17

9η Αγωνιστική
11/12, 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
7-8

10η Αγωνιστική
18/12, 15:00
 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
9-16

11η Αγωνιστική
8/1/2022, 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕΚ
9-7

12η Αγωνιστική
15/1/2022, 18:00
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

13η Αγωνιστική
19/1/2022, 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΟΚ 

14η Αγωνιστική
5/2/2022, 18:30
 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021

PLAY OFF

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
21/4/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΟΚ
13-6

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
23/4/2021
ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
6-18

PLAY OFF Β’ ΦΑΣΗ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5/5/2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
12-11

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
7/5/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10-15

PLAY OFF Γ’ ΦΑΣΗ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11/5/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8-6

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13/5/2021
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
13-15 (11-11 κ.α.)

Α’ ΓΥΡΟΣ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10/10/2020
ΝΟ ΧΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

4-18

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14/10/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ

13-7

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17/10/2020
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

14-8

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
24/10/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕΚ

11-7

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
31/10/2020
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

10-6

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3/3/2020
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

8-15

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
27/3/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

13-8

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
31/3/2020
ΥΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

2-19

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3/4/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

14-9

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
7/4/2021
ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

6-16

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10/4/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

11-5

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14/4/2021
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

5-12

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17/4/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

20-8

Β’ ΓΥΡΟΣ / ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
19/12/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΟ ΧΙΟΥ

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
9/1/2021
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16/1/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13/3/2021
ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17/3/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20/3/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
24/3/2021
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
31/3/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΥΔΡΑΙΚΟΣ

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
7/4/2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10/4/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΟΚ

24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17/4/2021
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5/5/2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
8/5/2021
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α1 Υδατοσφαίρισης Ανδρών 2020-21 θα το δείτε εδώ: ΚΟΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop